To jest miejsce z którego osoby znające język angielski mogą dostać się do innych stron zawierających informacje na temat kontroli umysłu, broni elektromagnetycznych, efektach promieniowania, sterowania oraz zbieżnych tematów. Wyjście zawiera krótkie informacje o poszczególnych stronach.

 
...............................................................................
MIND CONTROL FORUM
Citizens Against Human Rights Abuse
Leading Edge
ACHES-MC-Advocacy Committee for Human Experimentation Survivors-Mind Control
Walter Bowart's Freedom of Thought Foundation
MORE THAN CONQUERORS
DisInformation-Mind control search engine and archive
Fascist New World Order
Federation of American Scientists
Free America-Napa Sentinel Web Site
Doc Hambone's Conspiracy Web Site
Gun Jones Commentary Page-William Sherman's personal site
The HAARP Game-EM warfare resource
Information Unlimited-Catalog of electromagnetic weapons
Martti Koski's Web Home Page
Lee Books and Media-Mind control books by mail order
Guinea Pig From Silicon Valley - Ed Kats z rodziną
Paul McGinnis' Military Secrecy Page
Tom Porter's Web Site
Raven1-Canadian victim's home page
Ritual Abuse and Healing Home Page
Savvy Search
Flatland Books by Mail
Flanagan Technologies
United Nations-Human Rights
 

Mind Control Forum

Ta strona jest efektem niestrudzonej pracy Edmunda Lighta. Goście znający język angielski z pewnością zauważą podobieństwa, pomiędzy moją i jego stroną, a ja muszę przy tej okazji podziękować panu Light, za pomoc w konstrukcji mojej strony. MCF wydaje się być ogromnym i ciągle powiększającym się źródłem informacji. Ed Light, który osobiście jest ofiarą powietrznego urządzenia promiennego, zamieszcza tam swoją historię, opisując jak uciekał swym strażnikom w tunelu pod zatoką San Fransisco. Proponuję również oglądnąć zdjęcia rentgenowskie, pokazujące efekty tych działań na czaszce Eda. Angielskojęzyczna wersja mojej własnej historii znajduje się w sekcji "victims", wraz z historiami wielu innych. Osobiście proponuję zacząć poszukiwania od tej właśnie strony, ponieważ jest wielce informatywna i posiada połączenia do dużej ilości innych źródeł.

email: mcf@mk.netCitizens Against Human Rights Abuse

"Obywatele Przeciwko Naruszaniu Praw Człowieka" to organizacja skupiająca ofiary bezzgodnej eksperymentacji na ludziach, z użyciem broni elektromagnetycznej i neurologicznej. C.A.H.R.A skupia ofiary eksperymentacji ze Stanów Zjednoczonych oraz z innych krajów. Członkowie tej organizacji zamierzają użyć współpracy, poszukiwań, dokumentacji i metod organizacyjnych dla osiągnięcia rozwiązania tego problemu. Ofiary zorganizowały tą grupę dla zaangażowania wspólnego czasu i możliwości, tak jak swego czasu postąpiły ofiary radiacji i weterani Wojny Gulfowej.

E-mail do C.A.H.R.A
Leading Edge

Jest to strona zawierająca ogromne ilości materiałów natury naukowej, nauki alternatywnej, a wśród nich informacje o technikach elektromagnetycznych i ich efektach.  Pomimo, że nie jest to praca poświęcona wyłącznie kontroli umysłu, część mnie najbardziej zajmująca dostarcza informacji niezmiernie interesujących i na miarę mojego doświadczenia, znajdujących potwierdzenie w rzeczywistości. Można tam również znaleźć informacje odnośnie poszczególnych projektów wojskowych, budowanych na przestrzeni kilkudziesięciu lat, oraz wiele innych, zbieżnych informacji. Osoba trzeźwo myśląca niewątpliwie zastanie stałym bywalcem tej lokacji.ACHES-MC

Strona Północno Amerykańskiego Stowarzyszenia, reprezentującego ofiary bezkompromisowej działalności eksperymentatorów na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Znalazłem na tej lokacji bardzo interesujące materiały i informacje, oraz połączenia z innymi ośrodkami poświęconymi kontroli umysłu. Ciekaw jestem, czy pewnego dnia polskie ofiary przemocy umysłowej, żyjące w kraju i za granicą, będą w stanie powołać podobne stowarzyszenie ?Freedom of Thought Foundation - Walter Bowart

Walter Bowart jest autorem klasyku "Operation Mind Control".  Na tej stronie można znaleźć historie ofiar, połączenia z innymi lokacjami i dużą ilość konkretnych i interesujących informacji o kontroli umysłu. Można spróbować zostać członkiem fundacji. Pamiętam, że sam tej książki kiedyś szukałem i jakie reakcje mnie wtedy spotkały. Jeśli poszukujesz części historii, tutaj będziesz chyba jeszcze w stanie tą książkę zamówić. Zachęcam gorąco do odwiedzenia tej strony i spojrzenia na pracę autora, który jako jeden z pierwszych, jeśli nie pierwszy,  zainteresował się losem ofiar kontroli umysłu i miał wystarczająco odwagi, by wystąpić z tym tematem publicznie.

email: freetht@azstarnet.comDisInformation - Search Engine i archiwa kontroli umysłu

Doskonała strona donosząca o tym, o czym nie donoszą nam środki masowego przekazu. Ogromnej wielkości search engine zawiera ponad 1000 pozycji wraz z artykułami o kontroli umysłu i z recenzjami.Fascist New World Order Home Page

Wielka kolekcja połączeń dla tych, którzy studiują nadużycia władzy jak i neonazistów. Do wyboru ponad 140 połączeń. Na tej stronie znajduje się cytat amerykańskiego ojca liberalizmu, Thomasa Jeffersona : "Ci którzy rezygnują z wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich"  Ci którzy popierają wolność wyrażania opinii na Internecie, z pewnością znajdą tutaj interesujące pozycje.Federation of American Scientists

Jest to strona założona przez Cheryl Welsh. Tematy pracy to: Cyber Strategy Project; Intelligence Reform Project; Military Analisis Network; Space Policy Project.  Pomiędzy innymi wiadomościami, szukaj tutaj informacji o kontroli umysłu.  Prace Cheryl Welsh mogą być również znalezione na lokacji Polskiej Strony Kontroli Umysłu.Free America Napa Sentinel Web Site

Aranżatorem tej strony jest postać publiczna, Harry V. Martin. Były wydawca "Defence System Review" i "Military Communications", były dyrektor edycji "Defense Electronics", "International Countermeasures Handbook", "Military Electronics and Countermeasures", "Microwave System News" oraz "Military Science and Technology".  Szukaj na tej stronie interesujących artykułów o kontroli umysłu.
 Doc Hambone Conspiracy Web Site
 
Ta strona przynosi wiadomości o kontroli umysłu i konspiracji, a także wypowiada się na wiele innych, interesujących tematów. Ciekawe są archiwa, a tematy kontroli umysłu zamieszczone są w sekcji Psychiatric abuse. Doc prowadzi poważne prace badawcze i pisze swą wersję - historii rozwoju kontroli umysłu.
 Gun Jones Strona Komentarzy
 
Jest to strona Williama Shermana. Znanego już polskim poszukiwaczom z Polskiej Strony Kontroli Umysłu. Zawiera ona jego personalne opinie i komentarze. Jeśli poszukujesz opinii o tym, jak przetrwać trudności kontrolowanego życia, poszukaj tej pozycji u Williama. Doszedł on do wniosków, które w dużej mierze pokrywają się z moimi osobistymi przekonaniami.

email: GunJones1@aol.com
 The HAARP Game
 
HAARP to znajdujący się na Alasce transmiter, obejmujący swym zasięgiem, poprzez jonosferę, całą kulę ziemską. Ta strona jest całą kopalnią wiadomości o HAARP i broniach elektromagnetycznych, w generalnym tego słowa znaczeniu, wskazując nawet na rzeczywistych producentów tych okropności. Polecam tą stronę tym wszystkim, którzy zetknęli się już z informacjami zawierającymi podejrzenia o to, że powszechnie odczuwane anomalie pogody nie są zwykłym dziełem przypadku.
O ile dobrze pamiętam swe dziecięce lata, to moi radzieccy opiekunowie zajmowali się tym tematem już około trzydziestu lat temu.
 Information Unlimited - katalog broni elektromagnetycznych
 
Ta strona zawiera katalog broni elektromagnetycznych, laserowych i psychotronicznych. Bronie te są w stanie powodować skutki, jakich ja i inni w mojej sytuacji doznają, a nawet poważniejsze efekty.
Ed Light podaje, że osoby które zamówiły te zestawy stwierdziły, że montaż wymaga znajomości elektroniki i mechaniki. Niektóre z ofert: -"Laser Bounce" zestaw do podsłuchu; -"CO2 Laser" palenie i cięcie; -"Laser Ray Gun" pistolet laserowy; -elektroniczna hipnoza; -kontrola umysłu i mózgu i.t.d.
 Martti Koski Web Home Page
 
Martti Koski to jedna z ofiar międzynarodowego spisku. Na tej stronie znajdują się pozycje o kontroli umysłu. Bardzo ciekawymi wydają się być opisy Alana Yu, który jako wysokiej rangi oficer Armii Taiwańskiej natknął się na zamówienie na zakup w Stanach Zjednoczonych części zamiennych do maszyn kontrolujących umysł. Alan Yu prowadzi kampanię, informującą amerykańską opinię publiczną o tej inwazji na wolność osobistą i umysłową.
 Lee Books and media - wysyłkowa sprzedaż książek o kontroli umysłu
 
Ci którzy wiedzą, co stało się z pierwszym wydaniem "Operation Mind Control" Waltera Bowarta, nie zdziwią się, że nareszcie jedna z ofiar kontroli umysłu wpadła na pomysł otworzenia własnej firmy wysyłkowej, oferującej książki na ten temat. Wybór jest duży, ceny są przystępne, więc jeśli jesteś zagorzałym badaczem, nie zwlekaj. To jest miejsce dla Ciebie.
 Paul McGinis' Military secrecy Page
 
Doskonałe połączenie. Ci którzy są głęboko zainteresowani tajemnicami wojskowymi, znajdą tutaj znakomite pole do poszukiwań. Zawartość tej strony nie ogranicza się tylko do kontroli umysłu.
 Tom Porter's Web Site
 
 Strona ta poświęcona jest rządowym pracom badawczym nad E.S.P i kontrolą umysłu.
 Polecam przeczytanie artykułu Martina Cannona "The Controlers", który został już uznany za klasyczną publikację na temat kontroli umysłu.
 Raven1
 
Strona kanadyjskiej ofiary i aktywistki. Pracuje ona nad strategiami, jak pokonać policję kontroli umysłu. Jej projekty dotyczą ochrony osobistej, dostępu do środków masowego przekazu, pomnika ofiar, oraz budowy pokazowej maszyny, która udowodniłaby praktycznie możliwość kontroli umysłu. Ogrom pracy jaką Raven1 wykonuje, powoduje, że gorąco zachęcam do odwiedzenia jej lokacji.
 
email: raven1@netaccess.on.ca
 Ritual abuse and Healing Home Page
 
Strona przedstawia ekstremalne, sadystyczne formy złego traktowania dzieci i nieświadomych dorosłych. Jest to metodyczne, systematyczne, seksualne, fizyczne, emocjonalne i spirytystyczne, złe traktowanie, często zawierające kontrolę umysłu, tortury, morderstwa, dziecięcą pornografię i prostytucję. Jest to strona desygnowana dla poparcia ofiar, dostarczenia im informacji, dodania odwagi, jak również dla udostępnienia informacji wszystkim zainteresowanym.
 Savvy Search
 
Ed Light poleca tą pozycję wszystkim wytrawnym poszukiwaczom informacji o kontroli umysłu, technikach elektromagnetycznych, radiowych, psychotronicznych (sam nie wiem skąd się tyle tych określeń wzięło?) i.t.d.  Ten search engine pozwala szukać "mind control" jako zdania. Pozwala to uniknąć wielu niepotrzebnych tematów w wyniku poszukiwań.
 T.H.R.ONE obecnie Flanagan Technologies
 
Neurophone jest elektronicznym wynalazkiem Patricka Flanagana, który transformuje dźwięki w formę, która przenika bębenek i stymuluje bezpośrednio mózg, pozwalając słyszeć głuchym . Brzmi to bardzo interesująco dla wszystkich, którzy twierdzą, że słyszą dźwięki i głosy jakich nie odbierają inni. Narzędzie to zostało skonfiskowane przez amerykańskie siły bezpieczeństwa, co wskazuje na to, że mogło być ono wykorzystane dla eksperymentów z kontrolą umysłu. Wszystko o tym można znaleźć na tej stronie. Wynalazca pisze o urządzeniach potrafiących wytworzyć trójwymiarowy dźwięk holograficzny, a nawet przenieść mózg w stany odmienione. Tutaj również o H.A.A.R.P
 United Nations
 
Oddział Praw Człowieka. Zachęcam wszystkich zainteresowanych ( My też jesteśmy ludźmi i mamy swoje prawa ) do składania petycji żądających odkonspirowania kontroli umysłu i pewnego dnia: Kto wie ..?
 Flatland Books by Mail
 
Firma wysyłkowa książek z sekcją publikacji o kontroli umysłu. Autorzy tych publikacji to Betsy Russel-Manning, Alex Constantine, Jon Rappoport. Interesujące poszukiwaczy wiadomości o kontroli umysłu tytuły to: "U.S. Government Mind Control Experiments on Children"; "Whistleblowers"; "Cross Currents"; "Manchurian Candidate". Po bezpłatny katalog, proszę wysłać adres pocztowy na adres E-mail: flatland@mcn.org
 Guinea Pig From Silicon Valley - Ed Kats and Family
 
Ed Kats jest ofiarą kontroli umysłu i wszczepów. Pochodzi z Kijowa na Ukrainie. W obecnej chwili zamieszkuje on wraz z rodziną w Stanach Zjednoczonych. Wielkim zmartwieniem Eda jest fakt wszczepów, jakie odkryto w głowie jego syna. Home Page " Guinea Pig From Silicon Valley " została utworzona dla przedstawienia historii Eda i jego rodziny. Na stronie tej oferowane są na sprzedaż, koszulki z drukowanymi tematami, dotyczącymi kontroli umysłu i historii rodziny Kats. Fundusze zebrane z tej wyprzedaży, poświęcone będą na operację usunięcia wszczepów z ciała syna Eda.
 MORE THAN CONQUERORS
 
Jest to strona stworzona przez ofiary satanistycznych i rytualnych nadużyć / rytualnych nadużyć, kontroli umysłu, eksperymentacji kontroli umysłu, wszczepów do mózgu, tortur i programowania militarnego, oraz ofiary schorzeń typu dissociative disorder. Pozycja ta umożliwia ofiarom łatwy i nieskrępowany kontakt. Znalazłem tam dużą ilość materiałów oraz połączeń (nawet takich, które oferują darmowo programy i możliwości). Jest to pozycja nie do pominięcia.

Oto adres tej lokacji: - http://www.morethanconquerors.simplenet.com/index/index.htm
 

Polska Strona Kontroli Umysłu