Polska Strona Kontroli Umysłu- rok powstania 1997
* * * * *

 

Witam wszystkich serdecznie

Jest to niewątpliwie chwila niezwykła. Pomijając możliwość tajnych publikacji, po raz pierwszy w historii języka polskiego, mamy dostęp do centrum informacyjnego o kontroli umysłu, sterowaniu, psychotronice, broniach elektromagnetycznych, itd. 
Moje imię Aleksander Zieliński. Jestem jedną z ofiar tajnych działań i eksperymentów, prowadzonych bezpodstawnie na ludzkim umyśle od kilkudziesięciu lat.

Witam wszystkich przypadkowych gości jak i ekspertów zajmujących się pracą badawczą nad tym tematem. Przede wszystkim jednak, witam serdecznie i solidarnie wszystkie ofiary psychotroniki, kryptokracji, kabały i mikrofalowego szaleństwa. Tutaj jest takie miejsce gdzie nie trzeba wstydzić się dziwnych odczuć i poglądów. W końcu nadszedł taki czas, kiedy będziemy o tym mówić i to po polsku. 

Po pierwsze muszę wyjaśnić, dlaczego to robię. Na pewno nie robię tego z powodu poczucia zemsty, ponieważ zemsta taka byłaby dosyć mizerna. Istnieje wyraźna potrzeba akcji informacyjnej o istnieniu, oraz używaniu broni psychotronicznych. Jakie są skutki działania takich broni, wszyscy zainteresowani będą w stanie dowiedzieć się na stronach tej lokacji. 

Doszedłem do wniosku, że podczas kiedy kolejne apele do rządów nie przynoszą żadnych skutków, zacznę mówić sam do wszystkich naraz. Mam do tego celu odpowiednie narzędzie i pomoc przyjaciół, którzy udostępnili mi swoje materiały. W wieku czterdziestu lat, mam jeszcze wiele czasu, aby popracować dla informacji i przestrogi. 

Pamiętam swe bardzo ciężkie chwile, kiedy sam wstydziłem się myśli o tym, że jestem sterowany. Zrozumienie tego tematu i reakcja ku poprawie zdrowia psychicznego przychodzą bardzo późno. Być może, moja publikacja pomoże innym którzy tutaj trafią. 

Dla ogromnej ilości ludzi rozsianych po całym świecie, jest rzeczą bardzo ważną aby informacje o niegodziwościach i o powszechnym zagrożeniu broniami psychotronicznymi dotarły do wszystkich jak najszybciej. 

Im szybciej ludzkość zorientuje się, na co jest narażona i przez co niektórzy z nas przechodzą, tym szybciej powstanie powszechna reakcja na zagrożenie. Prędzej lub później, jest ona rzeczą nieuniknioną. 

Jeśli więc masz krewnego lub znajomego, który uskarża się, że słyszy głosy i że ktoś nim steruje, jeśli znasz kogoś, kto niespodziewanie zamienił się z istoty inteligentnej w "szaleńca", który rozmawia z powietrzem, podaj mu ten kontakt. 

Tutaj nie ma siły która załatwi jego doraźne problemy, ale tutaj zrozumie, że nie jest w swym kłopocie sam. Większość ofiar kontroli umysłu pozostaje w samotności i w przekonaniu, że są jedynymi osobami na świecie, którym takie rzeczy się wydarzyły. 

Kontakt z realiami sterowania to kontakt z rzeczywistością i droga do rekonwalescencji. 
Jeśli masz ochotę opublikować swoją historię, co jest czynem którego wszystkie ofiary sterowania potrzebują, zapraszam do przesłania twej pracy na adres email: zielinsk@upnaway.com 

Twoja wypowiedź jest pożyteczna i potrzebna. Możesz podzielić ją na krótkie i zatytułowane rozdziały, co da poszukiwaczom natychmiastowy dostęp do poszukiwanych informacji. Jest nas, polskich ofiar kontroli umysłu, znaczna ilość. Jesteśmy rozsiani po całym świecie i niektórzy z nas nie są w stanie używać języka angielskiego. Twoja wypowiedź pomoże nam wszystkim. 

Poczucie godności osobistej i miłości własnej osoby w kontekście gatunku ludzkiego, oraz miłości do innych, jest rzeczą podstawową i pierwszą, jaką sterowany lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych traci. Te podstawowe uczucia zastępowane są po latach zimnej niedoli  kontrolowanymi odczuciami miłości, takimi jakich moi kontrolerzy doświadczali na mnie jeszcze w latach siedemdziesiątych. Miłość jest uniwersalnym lekiem i środkiem przeciwko współczesnym środkom kontroli umysłu. Publikacja tej strony jest apelem: 
 
Proszę nie pozwolić dopuścić do tego, aby pozbawiano nas prawa do wolnego rozumowania i ludzkich uczuć 

 

 


Dr. Helmut Lammer Ph.D - "Dowody na wojskowe porwania osób rzekomo uprowadzonych przez UFO - cz. 1"


Dr. Helmut Lammer Ph.D - "Spojrzenia na zaplecze programu porwań przez kosmitów lub wojsko - cz. 2"


ALAN YU - "WOLNOŚĆ OSOBISTA I UMYSŁOWA - cz. 1"


ALAN YU - "WOLNOŚĆ OSOBISTA I UMYSŁOWA - cz. 2"


Aleksander Zieliński - Ofiara psychotroniki i tortur


DAVE BADER - OFIARA WSZCZEPU I TORTUR UMYSŁOWYCH


CHERYL WELSH - BEZZGODNE BADANIA RZĄDU STANÓW ZJEDNOCZONYCH NAD FALAMI MÓZGOWYMI I OSOBOWOŚCIĄ


Ważne Daty w Historii Kontroli Umysłu i Technologii Elektromagnetycznej - Cheryl Welsh


Rosjanie organizują się przeciwko broniom psychotronicznym


Moje Życie Polega Na Tobie - Elektroniczna wersja broszury ofiary kontroli umysłu - Martti Koski


Tłumaczenie programu telewizyjnego przedstawiajacego technologie elektromagnetyczne


Relacje ofiary psychotroniki - Williama Shermana


Cheryl Welsh - wywiad udzielony CNN


George Farquhar - Relacje Ofiary Kontroli Umysłu


Raport Naruszania Praw Człowieka w Stanach Zjednoczonych - Cheryl Welsh - styczeń 1998


Projekt NosMan


Implanty


Carole Sterling - Wspomnienie Ofiary Kontroli Umysłu


Harlan Girard vs Rząd Stanów Zjednoczych


Połączenia z innymi lokacjami poświeconymi w całości lub częściowo kontroli umysłu, wraz z krótkimi informacjami o poszczególnych stronach